Betöltés

Recepciós

Mercure Budapest Korona - 1053 Budapest, Kecskeméti utca 14.
A Mercure Budapest Korona szálloda Recepciós Munkatársat keres

Mik lesznek a feladataid?

  • Recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, 3 műszakos munkarendben.
  • Biztosítja a vendégek zavartalan és színvonalas kiszolgálását.

Mit kínálunk?

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál
  • Fejlődési és továbblépési lehetőség
  • Ingyenes étkezés
  • Munkába járás költségtérítése Budapesten kivüli bejáráskor
  • Törzsgárda jutalom, kimagasló teljesítmény elismerése
  • Beiskolázási támogatás
  • Rendezvények, programok dolgozóknak és családtagjaiknak

Milyen készségeket keresünk?

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Segítőkész, kedves, empatikus személyiség
  • Minőségközpontú gondolkodás és munkavégzés
  • Angol nyelvtudás

Mi jelenthet előnyt számodra a kiválasztás során?

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • További idegen nyelv ismerete
  • MS Office és OPERA programok magabiztos használata

  • Jelentkezni regisztrációt követően lehetséges az elérhetőségi adatok megadásával, önéletrajz feltöltésével.

Állás adatai

Állás azonosító: 795
Pozíció pontos megnevezés: Recepciós
Munkavégzés helye: 1053 Budapest, Kecskeméti utca 14.
Szakterület: Front Office
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Hétvégi munkavégzés: Lehetséges hétvégi munkavégzés
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Recepciós